Náš tým

Josef Zajíc

Hlavní trenér

Kariéru zahájil v roce 1988, byl členem reprezentace U17, 18, 20, senior A týmu a kapitán B týmu. Je držitelem trenérské licence A. V profesionální seniorské kategorii hrál za HC Duklu Trenčín (mistrovský titul z r.1992), HC Pardubice, Essen a Oberhausen v německé nejvyšší soutěži DEL. Nejvíce zápasů odehrál za HC Kladno, dnes Rytíři Kladno. Trénuje od roku 2000 a zároveň působí jako hokejový expert České Televize.

Jaroslav Brabec

Trenér

Držitel trenérské licence A. Do roku 1996 hrál v profesionální seniorské kategorii postupně za HC Duklu Trenčín (mistrovský titul z r.1992), HC Plzeň a HC České Budějovice. Nastupoval také za seniorský reprezentační výběr ČR, jako hráč působil také ve Slovinsku, Rakousku, Itálii a Německu. Trénuje od roku 2004 a má zkušenosti se všemi mládežnickými věkovými kategoriemi.

Jan Kregl

Trenér

Držitel trenérské licence A, absolvent magisterského a doktorského studia na Fakultě Tělesné výchovy a sportu, University Karlovy, se zaměřením na lední hokej. Je úspěšným trenérem universitního hokejového týmu, se kterým se stal v letech 2013 – 2016 vítězem Evropské universitní ligy. Je zároveň lektorem na trenérských kurzech a individuálním trenérem hokejových hvězd Jaromíra Jágra.

Radek Aschenbrenner

Trenér

Držitel trenérské licence B. V juniorských kategoriích byl členem reprezentačních výběrů a s výběrem Československa do 18ti let získal 2.místo na Mistrovství Evropy. V seniorské profesionální kategorii hrál za HC Kladno a HC Slavia Praha. Trénování se věnuje od r.2004 a dlouhodobě působí v HC Rytíři Kladno.

Jakub Kaprál

Trenér

Držitel trenérské licence B. V juniorských kategoriích byl členem týmu HC Rytíři Kladno a trénování se věnuje od r. 2015.

Martin Slánský

Trenér

Držitel trenérské licence B. Student magisterského programu na Fakultě Tělesné výchovy a sportu, University Karlovy, se zaměřením na lední hokej. V juniorských kategoriích byl členem reprezentačních výběrů a člen universitního týmu, který v letech 2014 – 2017 vyhrál Evropskou universitní ligu. Trénování se věnuje od r. 2014 a působí zejména v HC Rytíři Kladno.

Vojtěch Skliba

Trenér brankářů

Držitel trenérské licence C. V seniorských kategoriích v letech 2006 - 2015 byl členem týmu HC Liberec a HC Roane Foxes ve Francii, kde v r.2013 získal s týmem titul francouzské profesionální ligy. Trénování se věnuje od r. 2016 a působí mimo jiné i v kempech organizovaných Českým svazem ledního hokeje

Simona Majrychová

Trenérka bruslení

Držitelka krasobruslařské trenérské licence C. Trénování se věnuje od r. 2013 a působila mimo jiné i v Německu, v současné době v trénuje v klubu HK Kralupy nad Vltavou.

Dominik Borkovec

Trenér

Má trenérskou licenci C+. V mládeži hrál za juniorku Kladna. Ve starším dorostu vyhrál Mezinárodní turnaj v Chicagu.